Orbitvu Public Support Site

Jak zaprosić użytkownika do dołączenia do Konta firmowego?

Updated on

Aby dodać nowych użytkowników do Konta firmowego musisz być zalogowany jako użytkownik z uprawnieniami Administratora. Następnie należy wysłać zaproszenie do wybranej osoby i jak tylko dana osoba zarejestruje się w Orbitvu SUN Cloud korzystając z linku rejestracyjnego (który został wysłany na adres e-mail) nowe konto Użytkownika zostanie dodane do Twojego Konta firmowego

Aby zaprosić nowego użytkownika, wykonaj kroki opisane poniżej. 

1. Przejdź do zakładki Konta

2. Kliknij w przycisk Zaproś użytkowników

Wpisz adres e-mail osoby, którą chcesz zaprosić, następnie wybierz grupę uprawnień i opcjonalnie napisz krótką wiadomość powitalną. Przeczytaj więcej o uprawnieniach w tym artykule.

Gdy tylko wiadomość z zaproszeniem zostanie wysłana, zobaczysz adres e-mail zaproszonej osoby jako oczekujący i będziesz mógł ponownie wysłać wiadomość z zaproszeniam lub całkowicie usunąć zaproszenie. 

Zaproszona osoba otrzyma wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym:

Po otwarciu linku z zaproszeniem zaproszona osoba otrzyma formularz rejestracyjny, aby dołączyć do Konta firmowego.

Po udanej rejestracji (lub dołączeniu) nowe konto Użytkownika zostanie dodane do Twojego Konta firmowego.

Jeśli zaproszona osoba jest już użytkownikiem Orbitvu, to nadal istnieje możliwość zaproszenia jej do swojego Konta firmowego. Taki użytkownik zostanie przeniesiony ze swojego obecnego Konta firmowego na Twoje Konto firmowe.

Wyślij zaproszenie do użytkownika, który jest przypisany do innej firmy. Użytkownik otrzyma e-mail z informacją na temat przeniesienia konta. 

Użytkownik musi być zalogowany na Orbitvu SUN Cloud, następnie kliknąć w otrzymany link. Link przeniesie użytkownika do formularza, który należy wypełnić. 

Previous Article Jakie są poziomy uprawnień dla Użytkowników?
Next Article Jak zmienić uprawnienia Użytkownika?
Still Need Help? Contact Us