Orbitvu Public Support Site

Używalność

Updated on

Łączenie (przypisywanie) prezentacji Orbitvu do produktów Magento

W celu połączenia prezentacji Orbitvu z produktami Magento zaloguj się do panelu administracyjnego Magento, przejdź do "Catalog -> Products".

Na liście produktów pojawiła się nowa kolumna "Orbitvu SELF-HOSTED". Pokazuje, czy produkt Magento jest połączony z prezentacją Orbitvu.

 Przejdź do edycji produktu poprzez kliknięcie "Edit" na wybranym produkcie.

Kiedy przewiniesz w dół będzie widoczna zakładka "ORBITVU SELF-HOSTED" na stronie edycji produktu, listuje ona wszystkie prezentacje Orbitvu z twojego konta Orbitvu.

Kliknij przycisk "Link" na wybranej prezentacji i zostanie przypisana do odpowiedniego produktu.

Po udanym połączeniu prezentacji Orbitvu możesz zobaczyć wszystkie przedmioty.

Automatycznie pojawiają się na frontend strony produktowej.

Zmiana kolejności produktów w prezentacji Orbitvu

Jeśli chcesz zmienić kolejność produktów w prezentacji Orbitvu kliknij na ikonę "przesuń", następnie "przesuń i upuść" przedmiot w odpowiednim miejscu.

Wyłączanie przedmiotów w prezentacji Orbitvu

Możesz także wyłączać widoczność przedmiotów w prezentacji Orbitvu, by nie były widoczne na frontend strony produktu. By wyłączyć widoczność kliknij na "Deactivate item".

Kopiowanie zdjęć Orbitvu w oryginalnej zakładce zdjęć

Plugin Orbitvu pozwala na łatwe kopiowane zdjęć Orbitvu 2D (lub jedną klatkę z prezentacji Orbitvu 360) na natywne zdjęcia Magento. Ta funkcja jest pomocna, ponieważ czasami zewnętrzne pluginy mogą "widzieć" tylko natywne zdjęcia Magento (jak plugin eBay). Dodatkowo jeśli chcemy uniknąć braku zdjęcia na frontend strony produktu, zalecane jest, by przynajmniej jedno zdjęcie było w zakładce natywnych zdjęć.

Poniższy zrzut ekranu przedstawia pustą zakładkę zdjęć oryginlanych oraz jak wygląda brak zdjęć na frontend strony produktu.

By uniknąć powyższego problemu należy kliknąć  "Copy to original images" lub "Copy one frame to original images" na wybranym przedmiocie w zakładce ORBITVU SELF-HOSTED, gdy zostanie to wykonane należy odświeżyć stronę. Zdjęcia natychmiastowo pojawią się w zakładce ze zdjęciami.

Dodatkowo pozbywamy się problemu z brakiem zdjęć na frontend listy produktów.

Jeśli skopiowany przedmiot to zdjęcie Orbitvu 2D, zostanie ono automatycznie wyłączone w celu zapobieganiu duplikacji na frontend strony produktu.

Previous Article Wgrywanie prezentacji Orbitvu do sklepu
Next Article Operacje wsadowe
Still Need Help? Contact Us