Orbitvu Public Support Site

Wprowadzenie

Updated on

Pluginy e-Commerce są sprawdzane i działają poprawnie z podstawowymi ustawieniami wspieranych stron sklepów e-Commerce. Z powodu prawdopodobnych zmian wywołanych zewnętrznymi pluginami, modułami, aplikacjami i innymi modyfikacjami specyficznej strony e-Commerce, na której Oributvu e-commerce jest zainstalowany, Orbitvu nie może zapewnić pełnej niezawodności pluginu w każdej konfiguracji. Z tego powodu wtyczki e-Commerce są dostarczane wraz z podstawowym wsparciem, w które wchodzi między innymi zgłaszanie błędów. Orbitvu stara się rozwiązywać wszystkie błędy tak długo, jak są one możliwe do powtórzenia na platformie testowej. Orbitvu dostarcza dodatkowe poziomy wsparcia, włącznie z ustawieniami pluginów pod ustawienia stron e-Commerce. Kontakt z  [email protected] w sprawie szczegółów dotyczących płatnego wsparcia. W sytuacji zakupienia pluginu SELF-HOSTED nie kompatybilnego z twoimi ustawieniami skontaktuj się ze sprzedawcą, by poprosić o zwrot.

Plugin Orbitvu SELF-HOSTED dla Woocommerce umożliwia łatwe przedstawianie Prezentacji Orbitvu w twoim sklepie. Dzięki temu pluginowi mamy możliwość poszerzyć zasoby naszej galerii o:

  • prezentacje Orbitvu 360°/3D
  • zdjęcia Orbitvu 2D

Plugin Orbitvu SELF-HOSTED pozwala na wyświetlanie natywnych zdjęć Woocommerce oraz prezentacji Orbitvu przedmiotów (prezentacje Orbitvu 360°/3D i zdjęcia Orbitvu 2D). Pozwala na łączenie natywnych zdjęć oraz usług Orbitvu.

Plugin SELF HOSTED dostarcza wiele funkcji frontendu, takich jak:

  • wbudowany lightbox z kolorowym tłem
  • powiększony zoom
  • wyświetlanie/ukrywanie i zmiana kolejności Prezentacji Orbitvu w galerii produktów
  • w pełni responsywna (gotowa na urządzenia mobilne) galeria produktowa

Plugin pomaga także w zadaniach backendu, takich jak:

  • automatyczne (jedno kliknięcie) łączenie/przypisywanie Prezentacji Orbitvu z/na produkty Woocommerce poprzez porównanie SKU prezentacji z SKU produktów (manualne łączenie także dostępne)
  • kopiowanie zdjęć Orbitvu 2D do natywnych zdjęć Woocommerce, by były widoczne przez dodatkowe zewnętrzne pluginy

Pamiętaj! Pluginy Orbitvu SELF-HOSTED dla Woocommerce nadpisuje podstawowy frontend galerii produktów.

Previous Article Aktualizowanie pluginów
Next Article Wymagania
Still Need Help? Contact Us