Orbitvu Public Support Site

Używalność

Updated on

Łączenie (przypisywanie) prezentacji Orbitvu do produktów Shopware

W celu połączenia prezentacji Orbitvu z produktami Woocommerce zaloguj się do panelu administracyjnego Shopware, przejdź do "Items -> Overview".

Na liście produktów pojawiła się nowa kolumna "Orbitvu". Pokazuje, czy produkt Shopware jest połączony z prezentacją Orbitvu, czy nie.

Jeśli kolumna "Orbitvu" nie jest widoczna, należy ją włączyć w column view manager.

 Przejdź do edycji produktu poprzez kliknięcie "Edit" na wybranym produkcie.

Przejdź do zakładki "ORBITVU Self Hosted". Ten widok zawiera listę prezentacji Orbitvu wgranych do twojego sklepu.

Kliknij na przycisk "Link" na wybranej prezentacji Orbitvu i zostanie ona przypisana do aktualnie wyznaczonego produktu.

Po udanym połączeniu prezentacji Orbitvu możesz zobaczyć wszystkie przedmioty.

Automatycznie pojawiają się na frontend strony produktowej.

Zmiana kolejności produktów w prezentacji Orbitvu

Jeśli chcesz zmienić kolejność produktów w prezentacji Orbtivu kliknij na ikonę "przesuń", następnie "przesuń i upuść" przedmiot w odpowiednim miejscu.

Wyłączanie przedmiotów w prezentacji Orbitvu

Możesz także wyłączać widoczność przedmiotów w prezentacji Orbitvu, by nie były widoczne na frontend strony produktu. By wyłączyć widoczność kliknij na "Deactivate item".

Kopiowanie zdjęć Orbitvu w oryginalnej zakładce zdjęć

Plugin Orbitvu pozwala na łatwe kopiowane zdjęć Orbitvu 2D (lub jedną klatkę z prezentacji Orbitvu 360) na natywne zdjęcia Shopware. Ta funkcja jest pomocna, ponieważ czasami zewnętrzne pluginy mogą "widzieć" tylko natywne zdjęcia Shopware (jak plugin eBay). Dodatkowo jeśli chcemy uniknąć braku zdjęcia na frontend strony produktu, zalecane jest by przynajmniej jedno zdjęcie było w zakładce natywnych zdjęć.

Poniższy zrzut ekranu przedstawia pustą zakładkę zdjęć oryginlanych oraz jak wygląda brak zdjęć na frontend strony produktu.

By uniknąć powyższego problemu należy kliknąć  "Copy to original images" lub "Copy one frame to original images" na wybranym przedmiocie w zakładce ORBITVU Self Hosted, gdy zostanie to wykonane należy odświeżyć stronę. Zdjęcia natychmiastowo pojawią się w zakładce ze zdjęciami.

Dodatkowo pozbywamy się problemu z brakiem zdjęć na frontend listy produktów.

Jeśli skopiowany przedmiot to zdjęcie Orbitvu 2D, zostanie ono automatycznie wyłączone w celu zapobieganiu duplikacji na frontend strony produktu.

Previous Article Wgrywanie prezentacji Orbitvu do sklepu
Next Article Operacje wsadowe
Still Need Help? Contact Us