Orbitvu Public Support Site

Instalacja

Updated on

Pluginy e-Commerce są sprawdzane i działają poprawnie z podstawowymi ustawieniami wspieranych stron sklepów e-Commerce. Z powodu prawdopodobnych zmian wywołanych zewnętrznymi pluginami, modułami, aplikacjami i innymi modyfikacjami specyficznej strony e-Commerce, na której Oributvu e-commerce jest zainstalowany, Orbitvu nie może zapewnić pełnej niezawodności pluginu w każdej konfiguracji. Z tego powodu wtyczki e-Commerce są dostarczane wraz z podstawowym wsparciem, w które wchodzi między innymi zgłaszanie błędów. Orbitvu stara się rozwiązywać wszystkie błędy tak długo, jak są one możliwe do powtórzenia na platformie testowej. Orbitvu dostarcza dodatkowe poziomy wsparcia, włącznie z ustawieniami pluginów pod ustawienia stron e-Commerce. Kontakt z  [email protected] w sprawie szczegółów dotyczących płatnego wsparcia. W sytuacji zakupienia pluginu SELF-HOSTED nie kompatybilnego z twoimi ustawieniami skontaktuj się ze sprzedawcą, by poprosić o zwrot.

Są dwa sposoby na zainstalowanie pluginu Orbitvu SUN w sklepie Woocommerce.

Manualne wgrywanie poprzez ftp manager'a

1. Ściągnij plik .zip z twojego konta ORBITVU SUN

2. Rozpakowanie pliku .zip

3. Skopiowanie wypakowanych plików do folderu pluginu Woocommerce:
"woocommerce_path/wp-content/plugins"

4. Zaloguj się do panelu administracyjnego Woocommerce i przejdź do "Plugins".  Wyszukaj plugin "Orbitvu SUN" i aktywuj go.

Wgrywanie Woocommerce poprzez panel administracyjny

1. Ściągnij plik .zip z twojego konta ORBITVU SUN

2. Zaloguj się do panelu administracyjnego Woocommerce i przejdź do "Plugins". Kliknij przycisk "Add new " który jest umieszczony na górze strony.

3. Kliknij przycisk "Upload plugin". Wybierz nowo ściągniety plik .zip i kliknij "Install now".

4. Po udanym wgraniu, moduł pojawi się na liście. Kliknij "Install Now" i uruchom plugin.

Previous Article Wymagania
Next Article Łączenie pluginu z kontem SUN
Still Need Help? Contact Us