Orbitvu Public Support Site

Instalacja

Updated on

Pluginy e-Commerce są sprawdzane i działają poprawnie z podstawowymi ustawieniami wspieranych stron sklepów e-Commerce. Z powodu prawdopodobnych zmian wywołanych zewnętrznymi pluginami, modułami, aplikacjami i innymi modyfikacjami specyficznej strony e-Commerce, na której Oributvu e-Commerce jest zainstalowany, Orbitvu nie może zapewnić pełnej niezawodności pluginu w każdej konfiguracji. Z tego powodu wtyczki e-Commerce są dostarczane wraz z podstawowym wsparciem, w które wchodzi między innymi zgłaszanie błędów. Orbitvu stara się rozwiązywać wszystkie błędy tak długo, jak są one możliwe do powtórzenia na platformie testowej. Orbitvu dostarcza dodatkowe poziomy wsparcia, włącznie z ustawieniami pluginów pod ustawienia stron e-Commerce. Kontakt z  [email protected] w sprawie szczegółów dotyczących płatnego wsparcia. W sytuacji zakupienia pluginu SELF-HOSTED nie kompatybilnego z twoimi ustawieniami skontaktuj się ze sprzedawcą, by poprosić o zwrot.

Uwaga! Plugin Orbitvu Sun dla Shopify jest połączony z planem E-Commerce. Plan E-Commerce musi być aktywny by integracja działała poprawnie.

W celu zainstalowania pluginu ORBITVU SUN PRODUCT TELEPORTING na Shopify postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Zaloguj się do konta Orbitvu SUN.

2. Wprowadź nazwę swojego sklepu myshopify (twojanazwasklepu.myshopify.com) i kliknij instaluj.

3. Otrzymasz informacje o rozpoczęciu procesu instalacji. Kliknij "Continue".

4. Plugin Orbitvu potrzebuje odpowiednich dostępów, by poprawnie funkcjonować. Zaakceptuj prośbę o dostęp i kliknąć "Install app".

5. Po poprawnym zainstalowaniu zostaniesz przekierowany do panelu administracyjnego swojego sklepu. Aktualnie plugin jest zainstalowany w formie demo. Przeczytaj instrukcje w jaki sposób połączyć plugin Oribtvu Shopify z twoim kontem Orbitvu SUN.

By plugin Orbitvu funkcjonował poprawnie w twoim sklepie Shopify musisz wykonać dodatkowe kroki:

1. Przeczytaj instrukcje w jaki sposób przygotować frontend galerii produktowej, by wyświetlać produkty Orbitvu (obrotowe Orbitvu 360°/3D, zdjęcia Orbitvu 2D, wideo Orbitvu i Orbittours).

2. Przeczytaj instrukcje w jaki sposób połączyć plugin Oribtvu Shopify z twoim kontem Orbitvu SUN.

Previous Article Wprowadzenie
Next Article Łączenie plugin'u z kontem SUN
Still Need Help? Contact Us