Orbitvu Public Support Site

Używalność

Updated on

Łączenie (przypisywanie) prezentacji Orbitvu do produktów Woocommerce

W celu połączenia prezentacji Orbitvu z produktami Woocommerce zaloguj się do panelu administracyjnego Woocommerce, przejdź do "Products -> All products".

Na liście produktów pojawiła się nowa kolumna "Orbitvu SUN". Określa, czy produkt Woommerce jest połączony (przypisany) do prezentacji Orbitvu.

 Przejdź do edycji produktu poprzez kliknięcie "Edit" na wybranym produkcie.

Pojawiła się nowa zakładka o nazwie "ORBITVU SUN" w obszarze Product data, gdzie zawarta jest lista prezentacji Orbitvu z twojego konta Orbitvu SUN.

Kliknij na przycisk "Link" na wybranej prezentacji Orbitvu i zostanie ona przypisana do aktualnie zaznaczonego produktu.

Po udanym połączeniu prezentacji Orbitvu możesz zobaczyć wszystkie przedmioty.

Automatycznie pojawiają się na frontend strony produktowej.

Zmiana kolejności produktów w prezentacji Orbitvu

Jeśli chcesz zmienić kolejność produktów w prezentacji Orbtivu kliknij na ikonę "przesuń", następnie "przesuń i upuść" przedmiot w odpowiednim miejscu.

Wyłączanie przedmiotów w prezentacji Orbitvu

Możesz także wyłączać widoczność przedmiotów w prezentacji Orbitvu, by nie były widoczne na frontend strony produktu. By wyłączyć widoczność kliknij na "Deactivate item".

Kopiowanie zdjęć Orbitvu w oryginalnej zakładce zdjęć

Plugin Orbitvu pozwala na łatwe kopiowane zdjęć Orbitvu 2D (lub jedną klatkę z prezentacji Orbitvu 360) na natywne zdjęcia Woocommerce. Ta funkcja jest pomocna, ponieważ czasami zewnętrzne pluginy mogą "widzieć" tylko natywne zdjęcia Woocommerce (jak plugin eBay). Dodatkowo jeśli chcemy uniknąć braku zdjęcia na frontend strony produktu zalecane jest, by przynajmniej jedno zdjęcie było w zakładce natywnych zdjęć.

Poniższy zrzut ekranu przedstawia pustą zakładkę zdjęć oryginlanych oraz jak wygląda brak zdjęć na frontend strony produktu.

By uniknąć powyższego problemu należy kliknąć  "Copy to original images" lub "Copy one frame to original images" na wybranym przedmiocie w zakładce ORBITVU SUN, gdy zostanie to wykonane należy odświeżyć stronę. Zdjęcia natychmiastowo pojawią się w zakładce ze zdjęciami.

Dodatkowo pozbywamy się problemu z brakiem zdjęć na frontend listy produktów.

Jeśli skopiowany przedmiot to zdjęcie Orbitvu 2D, zostanie ono automatycznie wyłączone w celu uniknięcia duplikacji na frontend strony produktu.

Previous Article Łączenie pluginu z kontem SUN
Next Article Operacje wsadowe
Still Need Help? Contact Us